Vizyon, Misyon

NİSAN TUR

Vizyonumuz


Taşımacılık sektörüne farklı bir boyut kazandıran firmamızın ilk amacı yolcu güvenliğini sağlamaktır. Bunun dışında müşteri memnuniyetini kazanarak, her geçen gün adının duyulmasına olanak sağlamaktadır.

Yeni fırsatlar yaratarak bulunduğu sektörde sürekli gelişen hizmetler ve yenilikler sunan sektöründe söz sahibi bir grup olmaktır. Gerek teknolojik değişim, bilgi ve donanım ile gerekse rekabete açık, uzman yenilikçi kadrolarımızla çalışanlarını taşımaya devam ediyoruz. Taşımacılık sektörüne yeni bir soluk getiren ekibimiz günden güne büyümeye devam ediyor.

Ayrıca taşıyacak olduğumuz firmaların hiçbir koşulda zaman kaybına uğratmıyoruz. Böylelikle sorun üreten değil sorunlarla anında kesin çözüm getiren bir anlayışla hizmet vermek temel vizyonumuzdur.

Kalite ve güveni benimseyen taşımacılık firmamız, profesyonel bir ekip ruhuna sahip olduğunu söylüyoruz. Gözle görülür yeniliklere açık olarak, müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefliyoruz. Bu sayede daha tanınır hale gelmeyi ve marka bilinirliliği oluşturmayı planlıyoruz.

NİSAN TUR

Misyonumuz


Servis taşımacılığı alanında en önemli şeyin güven olduğunun bilincinde olarak siz değerli yolcularımıza en kusursuz hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Firmamızın misyonu, güvenilir ve güler yüzlü olmak başta olmak üzere müşteri memnuniyetini de sağlamayı amaç edinmiştir. Bu sayede adının bir nebze daha duyulmasına olanak sağlamaktadır.

Bunun dışında yolculara sağladığı kusursuz hizmeti bir borç bilmiş olan firmamız, uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Bunun dışında taşımacılık sektöründe misyonumuz;

Psikoteknik testlerinden başarıyla geçmiş ve karayolu kanun ve yönetmeliklerine uygun belgelere sahip,

Vizyonu yüksek kadrosuyla, yaptığı işin sorumluluğunu bilen

Modern, konforlu ve yüksek modelli araçlarıyla sektörünün lider markası olma yolunda ilerlemektir.

Servis taşımacılığı sektöründe güler yüzlü ve tecrübeli sürücülerimizle kusursuz bir hizmet vadediyoruz.