Personel Taşımacılığı

Sakarya Personel Servis Taşımacılığı

Sakarya personel servis taşımacılığı, ulaşım probleminin çözümü için ideal bir hizmettir. Trafikte vakit kaybetmek istemeyenler ve toplu taşımanın sıkıntılarından bunalanlar için bu hizmet, büyük kolaylık sağlar. Girdiği işte ulaşım nedeniyle sıkıntı yaşayanlar, yeni iş arayışına girerek sorunun üstesinden gelmeye çalışsa da Sakarya gibi büyükşehirlerde her iş yerinde aynı sorun tekrarlanmaktadır. Bir iş yeriniz varsa çalışanlarınızın ulaşımını kolaylaştırarak iş verimliliğini de artırabilirsiniz. Sakarya personel servis taşımacılığında 2012 yılından beri hizmet veren Nisan Tur ile tüm personellerinizi, güvenli şekilde işinin başına ve ailesinin yanına ulaştırabilirsiniz.

Sakarya Personel Servis Taşımacılığında Nisan Turizm Farkı

Nisan Tur, uzman ve eğitimli kadrosuyla hizmet verir. Son derece konforlu araçların kullanıldığı taşıma olanakları sayesinde birçok kamu kuruluşu ve özel firma, Nisan Tur ile çalışmaktadır. Personelinin eğitimli olmasını da önemseyen Nisan Tur, hizmet içi eğitimlerle çalışanlarının gelişimini destekler. Personel taşıma firmaları arasında doğru bir seçim yapmak hem maliyetlerinizi azaltmanızı hem de çalışan verimliliğini artırmanızı sağlar. Daha rahat koşullarda iş yerine ulaşan personeller, işlerine daha kolay şekilde odaklanır. Bu hizmeti tüm Türkiye’de yaygınlaştırmanın sağlayacağı faydalar ise şu şekilde sıralanabilir:
• Trafiğin rahatlamasını sağlar.
• Hava kirliliğinin önlenmesine yardımcı olur.
• Toplu taşıma araçlarında yoğunluğu azaltır.
• Havaların kötü olduğu zamanlarda personellerin mağdur olmasını engeller.

Teklif İste

Personel servisi ile ilgili hemen teklif isteyin!

Şirketimizin en uygun fiyat politikasından faydalanın!

Sakarya Personel Servis Taşımacılığında Görev Yapan Şoförler

Sakarya personel servis taşımacılık hizmetinde çalışan şoförler, her zaman müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalıdır. Yasada belirtilen bütün şartları da taşıyan şoförler, kılık-kıyafet noktasında da her zaman dikkatlidir. Her yolcuyu kendi ailesinin bir parçası gibi gören personellerimiz, ilk yardım konusunda eğitimlidir. Bu sayede seyahat sırasında rahatsızlanan bir yolcu olduğunda, sağlık ekibine ulaşılıncaya kadar gerekli müdahale yapılır. SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olan personellerimizin adli sicil kaydı gibi belgeleri de her zaman eksiksizdir. Yasalarda belirtilen suçlardan kaydı bulunan kişilere hiçbir zaman ekibimizde yer verilmez. Şoförlerimiz, araçların kullanımı sırasında trafik kurallarına harfiyen uyar. Hız limitlerini aşmayan ve yolcuların hayatını tehlikeye atacak her türlü hareketten kaçınan şoförlerimiz ile güvenli yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.

Sakarya Personel Servis Taşımacılığında Kullanılan Araçlar

Sakarya personel servis taşımacılığında araç tercihi de oldukça önemlidir. Aynı zamanda kullanılan araçların düzenli olarak bakımları yapılmalı ve arıza durumunda tamir ettirilmelidir.
Nisan Tur personel servis taşımacılığında çoğunlukla aşağıdaki araçları kullanır:
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter
Ford Transit
Otokar Sultan
Isuzu Novalux olarak tercih edilmektedir.
Konforlu koltukları, sarsıntısız sürüş keyfi ve yeterli donanımı ile ön plana çıkan modeller hem sürücüyü hem de yolcuları rahat ettirir. Yeterli genişlikte ve sertlikte olan koltuklar sayesinde en uzun yolculuklarda bile konfordan taviz vermenize gerek kalmaz. Sıcak ve soğuk havalarda tüm araçlar yeterli sıcaklık seviyesine ulaştırılarak yolcuların rahat etmesi sağlanır. Güneşli havalarda ise camlardaki perdeyi çekerek yüzünüze vuran güneş ışınlarının olumsuz etkisini azaltabilirsiniz.

Sakarya Personel Servis Taşımacılığı Fiyatları Ne Kadardır?

Personel taşımacılığı şirketlerinin fiyat belirleme noktasında dikkate aldığı değişkenlerin başında; yakıt giderleri, ulaşım mesafesi ve sefer sayısı gelir. Nisan Tur, size her zaman en uygun fiyatlardan hizmet verir. Bu sayede iş yerinizin kurumsallığına yakışır bir firmadan servis desteği alarak, profesyonel taşımacılığın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Birçok referansı bulunan ve gerekli tüm yetki belgelerine sahip olan Nisan Tur ile iletişime geçerek en uygun fiyatlardan teklif alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

1Personellerim için araç kiralamam halinde ne kadar ödeme yapmam gerekir?
Personel servis taşımacılığının sizin için maliyetini öğrenmek için lütfen Nisan Tur ile iletişime geçiniz.
2Personel servis taşımacılığında kullandığınız araçlar kaç yaşında?
Araçlarımızın maksimum yaşı beştir. Çoğu yeni olan araçlar, sorunsuz bir yolculuk olanağı sunar.
3Araç sürücüleriniz sık sık değişir mi?
Şoförlerimiz uzun yıllardır bizimle çalışmaktadır. Bu nedenle birçok firma ve yolcu tarafından güven sağlamayı başarmış kişilerdir.
4Sakarya’nın her yerine servis sağlama olanağınız var mı?
Evet. Sakarya’nın merkezinde ve ilçelerinde yer alan tüm firmalar için personel servis desteği vermekteyiz.
5Nisan Tur ne zamandan beri bu işi yapmaktadır?
Şirketimiz 2012 yılından beri faaliyet göstermektedir.